advertise
واتس ماینر (whatsminer)

واتس ماینر (whatsminer)

در این مقاله به بررسی شرکت واتس ماینر و معرفی بهترین دستگاه های تولیدی این شرکت پرداخته این , با ما همراه باشید.

تعویض کنترل برد ماینر

تعویض کنترل برد ماینر

یکی از بخش های مهم دستگاه ماینر کنترل برد آن می باشد که در صورت خرابی آن نیاز است تا کنترل برد ماینر تعویض شود , در این مقاله به نحوه تعویض کنترل برد ماینر پرداخته ایم.

آموزش نصب ماینر بیت کوین

آموزش نصب ماینر بیت کوین

یکی از فعالیت های پرسود مرتبط با ارزهای دیجیتال ماینینگ و استخراج ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین می باشد برای همین در این مقاله ما به آموزش نصب ماینر بیت کوین پرداخته ایم , با ما در ادامه همراه باشید.

کنترل برد ماینر چیست؟

کنترل برد ماینر چیست؟

در این مقاله سعی کرده ایم به توضیح در مورد اینکه کنترل برد ماینر چیست , مشکلات کنترل برد ماینر و همچنین وظیفه کنترل برد ماینر صحبت کرده ایم , با ما در ادامه همراه باشید.

شستن هش برد با آب

شستن هش برد با آب

در این مقاله سعی کرده ایم به صورت جامع در مورد سرویس و تمیز کردن هشبرد ماینر و همچنین شستشوی هشبرد ماینر صحبت کرده ایم , با ما در آریالند همراه باشید.

اجزا و قطعات ماینر

اجزا و قطعات ماینر

یکی از مواردی که تمامی افرادی که در حوزه دستگاه های ماینر فعال هستند با آن برخورد می کنند , قطعات و اجزا ماینر می باشد که ما در این مقاله به بررسی این موضوع و معرفی قطعات ماینر پرداخته ایم.

تعویض سوکت هشبرد

تعویض سوکت هشبرد

سوکت هشبرد یکی از قطعات ماینر می باشد که بر اثر جریان بالا و گرمای زیاد می سوزد و با تعویض سوکت هشبرد شما می توانید مجدد از هشبرد خود استفاده کنید , با ما در ادامه همراه باشید.

مصرف برق هشبرد چقدر است؟

مصرف برق هشبرد چقدر است؟

مصرف برق دستگاه ماینر بستگی به مصرف برق هشبرد های آن دارد و بنابراین میزان مصرف برق هشبرد ماینر و روش های کم کردن مصرف برق هشبرد از اهمیت زیادی برخوردار است .

شماتیک هش برد

شماتیک هش برد

شماتیک هشبرد یا همان نقشه هشبرد ابزاری برای کمک به تعمیر هشبرد می باشد که بدون آن فرایند تعمیر هشبرد بشدت سخت تر و زمان بر خواهد شد.

کنترل فن ماینر

کنترل فن ماینر

کنترل فن ماینر اهمیت زیادی در فرایند خنک سازی ماینر دارد و در صورت پایین بودن دور فن ممکن است دستگاه دچار مشکل شده و آسیب ببیند بنابراین در این مقاله با ما همراه باشید تا توضیحات کاملی در این باره به شما بدهیم.

بهترین تستر هشبرد

بهترین تستر هشبرد

انتخاب بهترین تستر هشبرد یکی از نکات مهم برای تعمیر کاران می باشد که می توانند به کمک آن با سرعت و دقت بیشتری آی سی و یا چیپ معیوب را پیدا کرده و هشبرد را تعمیر نمایند برای اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

هشبرد سوخته

هشبرد سوخته

سوختن هشبرد یکی از مواردی است که منجر به از کار افتادن دستگاه ماینر می شود و شما می توانید در این مقاله ببینید که چه زمانی یک هشبرد سوخته و چگونه باید از سوختن هشبرد جلوگیری نماییم.

بهترین فن ماینر

بهترین فن ماینر

انتخاب بهترین فن ماینر اهمیت ویژه های در عملیات ماین یا استخراج دارد و اگر از فن بی کیفیت یا فن با مارک تقلبی استفاده کنید احتمال آسیب رسیدن به دستگاه شما بالا می رود از آین رو توصیه می شود همواره از فن های اصلی و با کیفیت استفاده نمایید.

شستشوی هشبرد

شستشوی هشبرد

شستشوی هشبرد ماینر یکی از مواری است که باید به صورت دوره ای و به منظور سرویس دستگاه ماینر انجام شود تا عملکرد دستگاه کم نشود و بازده آن افزایش پیدا کند , برای اطلاعات بیشتر در ادامه با آریالند همراه باشید.