advertise

تعمیر ماینر

دستگاه های ماینر به دلیل فعالیت شبانه روزی استحلاک بالایی داشته و معمولا به صورت دوره ای نیاز به تعمیر پیدا می کنند از این رو استفاده از مراکز تعمیر ماینر مناسب و افراد متخصص اهمیت زیادی در پروسه ماین دارد.

تعمیر ماینر یکی از بخش های مهم ما در آریالند می باشد و ما با استفاده از متخصصان مجرب و بهترین لوازم و دستگاه های تعمیر ماینر با پشتوانه دانش چندین ساله تعمیر ماینر بهترین خدمات در حوزه تعمیرات را به افرادی که در حوضه دستگاه های ماینر و ماینینگ مشغول هستند ارائه می دهیم.

شما می توانید برای ثبت سفارش خود برای تعمیر ماینر با پشتیبانی آریالند در ارتباط باشید.


ماینرهای قابل تعمیر در آریالند

ما در آریالند رنج وسیعی از خدمات تعمیر ماینر را انجام می دهیم و هر بخش از قطعات دستگاه های ماینر دارای دپارتمان تعمیرات مخصوص به خود می باشد که از جمله آن ها می توان بخش تعمیر پاور ماینر, تعمیر هشبرد ماینر و تعمیر کنترل برد ماینر را نام برد.

از جمله برند هایی که ما تعمیر ماینر آن ها را انجام می دهیم می توان: واتس ماینر (whatsminer),  بیت مین (Bitmain), اینوسیلیکوین (Innosilicon)و ... را نام برد که همه خدمات آن ها به صورت تخصصی در آریالند انجام می شود.

تعمیر ماینر | آریالند

مدت زمان تعمیر ماینر

مدت زمان تعمیر ماینر بستگی به عوامل مختلفی دارد که از جمله آن ها می توان به مشکل پیش آمده و میزان خرابی بوجود آمده اشاره کرد اما ما در آریالند تعمیر ماینر شما را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهیم تا فرایند سود دهی و کسب درآمد شما متوقف نشود.


کیفیت تعمیر ماینر نیز یکی از موارد مهم می باشد که بسیار مورد توجه ما می باشد و استفاده از قطعات الکترونیکی اصلی و همچنین کیفیت بالای تعمیرات از جمله موارد مهم و مورد توجه ما در آریالند می باشد.

تعمیر پاور ماینر | آریالند

هزینه تعمیر ماینر

هزینه تعمیر ماینر بسته به ایراد پیش آمده و هم چنین قطعات مصرف شده برای تعمیر ماینر بستگی دارد و نمی توان مبلغ دقیقی را برای تعمیر ماینر مشخص کرده البته به دلیل توان بالای دستگاه های ماینر نسبت به سایر لوازم الکترونیک, هزینه تعمیر آن ها نیز بیشتر بوده.

ما در آریالند قبل از تعمیر ماینر و هنگام مشخص شدن ایراد ماینر هزینه تعمیر ماینر را به مشتری اعلام می کنیم و در صورت رضایت مشتری فرایند تعمیر دستگاه آغاز می شود.

تعمیر کنترل برد ماینر | آریالند

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماینر به عوامل مختلفی از جمله قمیت لوازم مصرفی و ایراد دستگاه دارد و ما در آریالند همواره سعی کرده ایم قیمتی منصفانه به کاربران خود ارائه دهیم.
مدت زمان تعمیر ماینر بستگی به قطعه معیوب مدل ماینر و همچنین ایراد آن دارد و ما در آریالند سعی می کنیم فرایند تعمیر ماینر در سریع ترین زمان ممکن انجام شود تا درآمد ماینر شما دچار وقفه نشود.
تعمیر کارت های گرافیک مخصوص ماین نیز در آریالند انجام می شود و همچنین سرویس کارت گرافیک و تعویض پد و خمیر سیلیکون کارت گرافیک از جمله دیگر خدمات آریالند می باشد.
تمامی قطعات استفاده شده برای تعمیرات در اریالند اصلی می باشند و تست های لازم بر روی آنها انجام می شود تا از سلامت کامل و اصلی بودن آنها اطمینان حاصل شود.

خدمات آریالند برای تعمیر ماینر

تعمیر ماینر در آریالند توسط متخصصین مجرب و با بهترین قطعات و لوازم انجام می شود, از جمله خدماتی که در آریالند انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

▪️​ رفع مشکل دمای بالای هشبرد های ماینر
▪️​ بر طرف کردن مشکل تراهش پایین و فول نشدن تراهش ماینر
▪️​ حل مشکل پیدا نشدن آی پی ماینر
▪️​ رفع ایراد چراغ قرمز ماینر
▪️​ بر طرف کردن مشکل ویروسی شدن ماینر
▪️​ سرویس دستگاه های ماینر
▪️​ تعمیرات فن های ماینر و ارور های مرتبط با فن
▪️​ بروزرسانی کنترل برد ماینر برای بهبود عملکرد ماینر
▪️​ رفع ایراد کاهش درآمد ماینر
و...

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.