advertise

تعمیر دستگاه ماینر

دستگاه های ماینر به دلیل فعالیت شبانه روزی استحلاک بالایی داشته و معمولا به صورت دوره ای نیاز به تعمیر پیدا می کنند از این رو استفاده از مراکز تعمیر مناسب و افراد متخصص اهمیت زیادی در پروسه ماین دارد و ما در آریالند سعی کرده ایم با استفاده از متخصصان مجرب و بهترین لوازم و دستگاه های تعمیر ماینر با پشتوانه دانش چندین ساله تعمیر ماینر بهترین خدمات در حوزه تعمیرات را به افرادی که در حوضه دستگاه های ماینر و ماینینگ مشغول هستند ارایه دهد.

تعمیر هشبرد ماینر

یکی از قطعات مهم ماینر هشبرد آن می باشد که به دلیل فعالیت بالایی که دارد خرای می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند از این رو تعمیر هشبرد ماینر یکی از مهم ترین نیاز های افرادی که دستگاه های ماینر دارند می باشد که شما می توانید تعمیر هشبرد ماینر را به آریا لند بسپارید از جمله ایراداتی که برای هشبرد ها پیش میاید خرابی چیپ ها , کم زدن تراهش هشبرد , و یا x شدن چیپ ها می باشد که شما می توانید با تعمیر هشبرد خود در آریالند این ایرادات و دیگر ایرادات هشبرد خود را بر طرف کنید , هزینه تعمیر هشبرد ماینر معمولا بستگی به ایراد آن و قطعات به کار برده شده دارد.

تعمیر پاور ماینر

پاور ماینر توان مورد نیاز ماینر را تامین می کند و نقش اساسی در ماینر دارد و خرابی آن می تواند باعث قطعی کامل ماینر شود , شما می توانید تعمیر پاور ماینر خود را به آریالند بسپارید و ما در آریالند تعمیر پاور های هوشمند ماینر و تعمیر پاور ماینر غیر هوشمند را انجام می دهیم . یکی از نکات مهم هنگام تعمیر پاور ماینر استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت در ماینر می باشد که اگر از قطعات اصلی استفاده نشود در عمر پاور تعمیر شده و همچنین در عملکرد آن تاثیر دارد . از جمله عوامل تعیین کننده هزینه تعمیر پاور ماینر نیز همین قطعات مصرف شده می باشد که هر چه قطعات بیشتری برای تعمیر پاور ماینر مورد استفاده قرار بگیرد هزینه تعمیر پاور نیز بیشتر می شود.

تعمیر کنترل برد ماینر

کنترل برد ماینر یکی از قطعاتی است که در صورت نگهداری مناسب می تواند عمر زیادی داشته باشد اما رطوبت زیاد , دمای بالا , نوسانات برق و همچنین ویروس ها می توانند بر آن تاثیر گذاشته و باعث خرابی کنترل برد شود در این مواقع شما می توانید با تعمیر کنترل برد خود مجددا از آن استفاده نمایید , ایرادات کنترل برد معمولا نرم افزاری هستند و با تعویض فایل کنترل برد و با آپدیت آن بر طرف می شود اما در مواقعی نیاز به تعمیر کنترل برد به صورت سخت افزار می باشد از جمله مواقعی که نیاز به تعویض سی پی یو (CPU) و تعویض آی سی ند می باشد .

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماینر به عوامل مختلفی از جمله قمیت لوازم مصرفی و ایراد دستگاه دارد اما ما در آریالند همواره سعی کرده ایم قیمتی منصفانه به کاربران خود ارایه دهیم.
تعمیر کارت های گرافیک مخصوص ماین نیز در آریالند انجام می شود و همچنین سرویس کارت گرافیک و تعویض پد و خمیر سیلیکون کارت گرافیک از جمله دیگر خدمات آریالند می باشد.
تمامی قطعات استفاده شده برای تعمیرات در اریالند اصلی می باشند و تست های لازم بر روی آنها انجام می شود تا از سلامت کامل و اصلی بودن آنها اطمینان حاصل شود.

معرفی آریا لند

معرفی آریا لند

شرکت سرزمین آرتین آریا با نام تجاری آریا لند واقع در شهر اصفهان می باشد که از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در زمینه استخراج و تولید رمز ارزها آغاز نموده است و جزو پیشگامان این صنعت در استان اصفهان می باشد, این شرکت با فراگیر شدن صنعت ماینینگ در ایران و همچنین قانونی شدن آن اقدام به اخذ مجوز های مربوطه از وزرات خانه صنعت و معدن نمود و اکنون جزو معدود تولید کنندگان ماینر در ایران و همچنین اولین و تنها تولید کننده ماینر در اصفهان می باشد .