advertise

واتس ماینر ( whatsminer )

معرفی شرکت واتس ماینر

شرکت واتس‌ماینر ( Whatsminer ) یکی از بزرگ ترین شرکت های تولیدکننده‌ی ماینر می باشد , که در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد و مقر اصلی آن در چین قرار دارد. ماینرهای واتس‌ماینر از نوع ASIC (مدار مجتمع ویژه‌ی کاربردی) می باشند که برای استخراج بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال استفاده می‌شوند. ماینرهای واتس‌ماینر به دلیل بازده بالا , قیمت مناسب و همچنین خرابی بسیار پایین , در بازار ایران بسیار محبوب هستند. ماینرهای واتس ماینر دارای تراهش های بالا و مصرف برق پایینی هستند که این موضوع باعث می شود ماینرهای واتس‌ماینر مورد توجه بسیاری قرار بگیرند. بیشتر محصولات واتس‌ماینر دستگاه هایی هستند که برای استخراج ارز بیت کوین و الگوریتم SHA-۲۵۶ طراحی شده‌اند.
از معروف ترین محصولات شرکت واتس‌ماینر می‌توان به ماینرهای M۲۰S و M۳۰S و M۵۰S ... اشاره کرد. 
به طور کلی محصولات شرکت واتس ماینر با کیفیت بالای آنها شناخته می شوند و از این رو محصولات این شرکت حتی پس از چندین سال پیاپی کار کردن نیز , همچنان قابل استفاده می باشند.

معرفی شرکت واتس ماینر (whatsminer)

معرفی ماینرهای شرکت واتس ماینر

بهترین ماینر های واتس ماینر

شرکت واتس‌ماینر تعداد زیادی ماینر برای استخراج بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال طراحی و تولید کرده است.که از جمله بهترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱. M۲۱S: این ماینر یکی از پرفروش ترین ماینر های بازار در چند سال گذشته می باشد که از ۵۰ تا ۶۲ تراهش رنج قدرت دستگاه های سری M۲۱s می باشد.
۲. M۲۰S: رنج توان این دستگاه از ۶۲ تا ۷۲ تراهش می باشد و این ماینر برادر بزرگتر M۲۱s می باشد.
۳. M۳۰S: سری دستگاه های M۳۰ از جمله آخرین تولیدات شرکت واتس ماینر می باشد که از ۸۲ تا ۱۱۲ تراهش تنوع قدرت دارند , که بسته به میزان مصرف خود به M۳۰S++ , M۳۰s+ , M۳۰S تقسیم می شوند.
۴. M۵۰: دستگاه ماینر M۵۰ نسخه جدید تر و پر قدرت تر ماینر های سری M۳۰s می باشد که از ۱۱۰ تا ۱۴۴ تراهش تنوع قدرت پردازشی دارند.
۵. ++M۳۳s: جدید ترین تولید واتس ماینر می باشد که از ویژگی های مهم آن می توان به قدرت تا ۲۴۲ تراهش , برق ۳ فاز و سیستم خنک کننده مایع اشاره کرد.
توجه داشته باشید که انتخاب دستگاه مناسب برای ماینینگ بیت‌کوین به عوامل زیادی مانند میزان سرمایه شما , میزان برق , قیمت برق , مکان مورد استفاده و ... بستگی دارد. همچنین باید در نظر داشت که با گذشت زمان، تکنولوژی دستگاه های ماینر پیشرفت کرده و ماینر های بهتر و پر بازده تر وارد بازار می شوند.

جدیدترین محصولات واتس ماینر

خرید ماینر های شرکت واتس ماینر

هنگام خرید دستگاه های ماینر , مهم است که از افراد با تجربه و قابل اعتماد مشاوره بگیرید و خرید کنید , بررسی اصالت دستگاه و خدمات پس از فروش از مهم ترین مسایل مورد توجه می باشد , همچنین مهم است که قبل از خرید بتوانید مقایسه و بررسی مناسبی بین ماینر های موجود انجام دهید و بتوانید تصمیم درستی اتخاذ کنید.

قیمت و خرید بهترین دستگاه های واتس ماینر
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.