advertise

بهترین ماینرهای خانگی

معرفی بهترین ماینرها برای استخراج ارزهای دیجیتال در خانه

با افزایش روزافزون محبوبیت ارزهای دیجیتال, افراد زیادی به دنبال استخراج آن ها هستند و از این رو استخراج خانگی ارزهای دیجیتال نیز مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. ما در این مقاله به معرفی ماینر های مناسب استفاده در خانه پرداخته ایم.
برای افزایش سودآوری و به حداقل رساندن هزینه برق مصرفی, انتخاب یک ماینر مناسب که توان مصرفی آن پایین باشد اهمیت فراوانی دارد و از این رو ما ماینر هایی را برای استفاده در منزل معرفی کرده ایم که مصرف برق پایینی دارند.


معرفی بهترین ماینر های خانگی

ماینر Antminer L۳+ ۵۰۴MH:

دستگاه ماینر Antminer L۳+ ۵۰۴MH یکی از معروف ترین دستگاه های ماینری می باشد که به کم مصرف بودن شهرت دارد و از این رو همیشه طرفداران خاص خود را داشته, این ماینر با داشتن ۵۰۴ مگاهش قدرت, ارزهای لایت کوین و دوج کوین را استخراج می کند که جزء ارزهای برتر بازار می باشند.
ماینر +L۳ انتخاب جذابی برای دوست داران استخراج ارز دیجیتال در خانه می باشد و به عنوان یکی از بهترین ماینر های خانگی شناخته می شود.یکی از ماینر های مناسب منزل ماینر های هلیوم می باشند

دستگاه های ماینر هلیوم:

افزایش توسعه فناوری اینترنت اشیا باعث شده تا فعالین صنعت ارزهای دیجیتال نیز به آن ورود کنند و هلیوم یکی از این پروژه هاست که تمرکز اصلی آن بر روی مشارکت همه کاربران با امکان استخراج در شبکه هلیوم و کسب توکن های HNT می باشد.
این ماینر ها دستگاه های کم مصرفی می باشند که با پوشش دادن اینترنت اشیا (IoT) فرصت جالبی را برای افراد علاقه مند فراهم کرده است.
این ماینر ها دوست دار محیط زیست بوده و همزمان با مشارکت در زیر ساخت های اینترنت اشیا می توانند در فرایند استخراج ارزهای دیحیتال نیز شرکت کنند.


ماینر کسپا مدل Ks0 یکی از ماینر های خانگی

ماینر KAS KS۰:

یکی از آخرین ماینر های بازار ماینر KAS KS۰ ۱۰۰Mh/s می باشد, این ماینر با داشتن مصرف برق تنها ۶۰ وات گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در خانه می باشد, از دیگر ویژگی های این ماینر می توان به سایز کوچک آن, بی صدا بودن و گرمای کم آن اشاره کرد.
این ماینر با مصرف انرژی پایین, مناسب کاربران علاقه مند به خرید ماینر های خانگی می باشد.

جدیدترین ماینرها

نکات خرید ماینر کم مصرف

با تکامل دنیای استخراج ارزهای دیجیتال, اهمیت بهره وری و کاهش مصرف انرژی افزایش یافته و از این رو تقاضا برای ماینر های کم مصرف و ماینرهای خانگی نیز افزایش یافته, ماینر های هلیوم, +L۳ و KS۰ که معرفی شدند همگی جزء ماینر های کم مصرف هستند اما شما باید هنگام خرید ماینر به عواملی مانند هشریت دستگاه, مصرف برق و همچنین شرایط نگه داری آن توجه کنید.
سرمایه گذاری در حوزه استخراج ارزهای دیجیتال نیازمند دانش و تجربه بالا می باشد, از این رو توصیه می شود قبل از اقدام به سرمایه گذاری با مختصصین این حوزه مشورت کنید.شما می توانید هم اکنون با کارشناسان آریالند گفت و گو کنید و از آنها مشاوره بگیرید.

خرید ماینر کم مصرف
نظرات خود را با ما در میان بگذارید.