advertise

کنترل فن ماینر

کنترل فن ماینر

کنترل دور فن ماینر

فن ماینر جزو خنک کننده های ماینر به شمار می رود و وظیفه خنک کنندگی ماینر را دارد و از این روکنترل دور فن آن از اهمیت زیادی بر خوردار است , معمولا کنترل فن ماینر توسط خود ماینر و نیاز دستگاه انجام می شود و نیازی به انجام کاری از سمت کاربر نمی باشد اما در صورتی که شما بخواهید از فن های اصلی دستگاه ماینر برای خنک کردن استفاده نکنید و فن دیگری را برای این کار قرار دهید برای کنترل دور فن ماینر می توانید از وسیله ای تحت عنوان سیمولاتور استفاده کنید که با استفاده از آن می توانید به صورت دستی دور فن ماینر را کنترل کنید.

کنترل دور فن ماینر | آریالند

خرید انواع فن ماینر

خرید انواع فن ماینر

خرید انواع ماینر اصلی و با کیفیت با بهترین قیمت از آریالند

نرم افزار کنترل فن ماینر

کنترل دور فن ماینر ها معمولا توسط نرم افزار رسمی که بر روی دستگاه به صورت پیش فرض نصب می باشد انجام می شود و نیازی به نصب نرم افزار کنترل فن ماینر جداگانه نمی باشد و شما می توانید با ورود به داشبورد اختصاصی هر دستگاه دور فن دستگاه ماینر را مشاهده کرده و در مواردی آنها را تغییر دهید.
در مواردی که دمای دستگاه ماینر بالا باشد و دور فن ماینر بالا نرود ممکن است فن آسیب دیده باشد و نیاز است تا فن دستگاه ماینر با خرید فن اصلی و سالم تعویض گردد تا مشکل برطرف شود. شما همچنین میتوانید این کاررا به متخصصان آریالند بسپارید تا در سرعترین زمان ممکن فن دستگاه شمارا تعویض نمایند.

انواع کنترل فن ماینر

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.